Revain bugünkü fiyatı ₺0,068631 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺32.842.243 TRY. REV / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Revain son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #143, piyasa değeri ₺5.837.812.744 TRY. Dolaşımdaki arz 85.061.485.690 REV coin ve azami seviye arzı. arz mevcut değil.

 

Revain (REV) Nedir?

Revain, Ethereum blockchain tabanlı token incelemeleri ve geliştiricilerin projeleri hakkında geri bildirim almaları için tasarlanmış çevrim içi bir platform. Protokol, katkıda bulunan yazarları kaliteli inceleme paylaşmaya teşvik eder.

Revain, geleneksel inceleme siteleri ve blockchain teknolojisinin özelliklerini birleştiren ilk platform. Revain’in nihai hedefi, makine öğrenimi ve blockchain gibi gelişmekte olan teknolojileri kullanan tüm küresel ürün ve hizmetler için yasal ve orijinal bir geri bildirim yapısı oluşturmak.

Revain, yüksek kalitede incelemelerin paylaşılması için yapay zeka araçları ve kullanıcıların elle inceleme ekleyebildikleri sistem sunar. Protokolün temel özellikleri arasında şunlar yer alıyor:

Yasal yorumlar: Revain web sitesinde, pek çok farklı dalda uzman olan isimlerin orijinal içerikleri kullanılır.

Stabil sistem: Protokol, ağın düzgün biçimde çalışması ve tüm fonksiyonlarını yerine getirmesi için REV ve RVN adlı iki token ile kullanıma açıldı. RVN token platformdaki kullanıcılar arasında gerçekleşen etkileşimleri kolaylaştırmaya yardımcı oluyor.

Değiştirilmeyen veri: Sistem; gerek normal kullanıcıların gerekse Revain ekibinin, diğer kullanıcılara ait bilgileri düzenlemesine izin vermiyor.

Revain Kurucusu Kim?

Revain, 2018 yılında Rusya’nın başkenti Moskova’dan bir grup teknoloji uzmanı tarafından kuruldu.

Platform, mevcut CEO’su olan Rinat Arslanov tarafından hayata geçti. Arslanov, blockchain sektöründe on yılı aşkın deneyime sahip girişim sermayedarı ve aktif bir girişimci.

Protokolde yer alan diğer önemli ekip üyeleri arasında CFO Grigor Aproyan, COO Aleksey Belashenko, CTO Andrew Timokhin, marka sahibi Dmitry Bogachev, tasarımcı Vlad Bocharov, dijital ürün müdürü Ksenia Fendich ve muhasebe müdürü Tatiana Muntyanu bulunuyor.

Revain Neden Farklı?

Platform, 2018 yılında kurulduğundan bu yana, sektörde en fazla kullanıcı incelemesine sahip olan isim olduğunu iddia ediyor. Revain protokolü yedi ana blockchain bölümünden oluşuyor: Projeler, kumarhaneler, borsalar, madencilik havuzları, cüzdanlar, kartlar ve oyunlar.

Platformu diğer blockchain tabanlı projelerden ayıran özellik, verimliliğini artırmak adına iki token birden kullanması. Revain’in bir diğer önemli özelliği de IBM Watson Tone Analyzer ile entegre biçimde çalışması.

Revain ayrıca, kullanıcı tarafından oluşturulan incelemelerin kalite değerlendirmesini yapmak üzere şirketlerin belirli kriterleri belirlemesine izin verir. Söz gelimi şirketler, incelemelere kanıt eklenmesini ve bu sayede içeriklerin güvenilirliğinin artırılmasını isteyebilirler. Bu kriterlere uygun hareket etmeyen inceleme sahipleri, görüşlerinin protokol tarafından reddedilme riskiyle karşı karşıya kalır.

Dolaşımda Kaç Revain Token (REV) Var?

Başlangıç aşamasında platform, R ve RVN token isimleriyle faaliyete geçmişti. 26 Mart 2020 tarihinde şirket, erken dönem blockchain yapısının diğer blockchain ağlarına entegre edilmesinin zorluğundan dolayı R token’ları REV ile değiştirdi. Platformda şu anda aktif biçimde kullanılan token’lar REV ve RVN.

RVN değeri sabit olan bir stablecoin’dir ve açık biçimde dolaşıma sokulmadığından dolayı platforma özel olarak çalışır. Öte yandan REV token ise tamamen alım satım işlemlerine açıktır. Platformdaki kayıtlı şirketler, yorum yazmaları konusunda yazarları teşvik etmek için REV token kullanabilir.

REV token; Ethereum token standardı ERC-20 dışında TRC20 ve BEP20 standartlarını da destekliyor. REV uygulama token’ı olarak çalışıyor ve yazarları ödüllendirmek için kullanılıyor. Şubat 2021 itibarıyla dolaşımda 85.061.485.690 adet REV bulunuyordu.

Paylaş: