Meta Finance Blockchain Geliştiricisi olarak Ticaret Bakan Yardımcısı Tarafından Desteklenen Endonezya’daki İlk DEX Litedex Protokolü, LBank’ta listelenecek

Küresel bir dijital varlık ticaret platformu olan LBank Exchange, Litedex’i (LDX) 23 Mart 2022’de listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için LDX/ USDT ticaret çifti resmi olarak mevcut olacak 23 Mart 2022 saat 16:00’da (UTC+8) işlem için.

Merkezi Olmayan Değişim (DEX) Protokolü, aracılar, izinler olmadan şeffaf ve merkezi bir otorite olmadan herkes tarafından kullanılabilen açık bir finansal hizmet sağlamak için tasarlanmış blok zinciri tabanlı bir finansal sistemdir. Merkezi olmayan bir değişim protokolü olarak Litedex (LDX), BSC, ETH , HECO, Polygon, Tron, Polkadot ve Solana dahil olmak üzere dünyanın en popüler blok zincirlerini benimsemeyi ve Swap, Staking, Farming, Analytics, Lending gibi ürün ve hizmetler sağlamayı amaçlamaktadır. Borçlanma, NFT ve Köprü. Yerel jetonu LDX, küresel erişimini daha da genişletmek ve vizyonuna ulaşmasına yardımcı olmak için 23 Mart 2022’de saat 16:00’da (UTC+8) LBank Exchange’de listelenecek.

Litedex Protokolü ile Tanışın

Litedex Protokolü, Endonezya’da Meta Finans konseptini taşıyan ilk Merkezi Olmayan Değişim Platformudur. Ana sayfa http://litedex.io olan Litedex Protokolü, Staking, Farming, Swap, Pool, Lending, Borrowing, NFT Marketplace ve Bridge özellikleri gibi yatırımcıların favorisi olan çeşitli projeler geliştirmektedir.

Litedex Protokolü, BSC, Ethereum, Solana, Avax ve diğer dünya çapında popüler birkaç Blockchain gibi birden fazla Blockchain’i benimseme hedefine sahiptir. Bu strateji, Meta Finance konseptinde ana temel olarak Köprü özelliğini etkinleştirmek için çok önemlidir.

Bir Blockchain Geliştiricisi olarak Litedex Protocol, gelecek vaat eden projelere ve büyük bir ekosisteme sahip bir kripto para birimi olarak LDX Token’ı da geliştiriyor. Litedex Protokolü, yatırımcı güvenini artırmak için CERTİK’teki tüm projelerini denetlemeyi taahhüt eder. Certik denetim aşamasından çok tatmin edici sonuçlarla geçen birkaç proje LDX Token’dir.

Litedex Protokolü İcra Kurulu Başkanı Andrew Suhalim, “LDX Token yakında ilk çeyreğin sonunda Global Centralized Exchange’de listelenecek, bunlardan biri LBank. Ek olarak, Stake özelliği de listelemeden önce aynı çeyrekte etkinleştirilecektir. Bu Listeleme aşaması, LDX Simgesi İlk Litedex Teklifi (ILO) aşamasından geçtikten sonra gerçekleştirilir.”

Litedex Protokolü, Endonezya’dan BT mühendisi tarafından, diğer ülkelerden üçüncü tarafları dahil etmeden gerçekten geliştirilen ilk platformdur. Bu gerçek, Litedex Protokolünü Endonezya Ticaret Bakan Yardımcısı Jerry Sambuaga’nın desteklediği hale getirdi. Jerry, diğer küresel Merkezi Olmayan Borsalarla rekabet etmesi beklenen Litedex Protokolüne desteğini birkaç kez teyit ediyor. Sadece bu değil, projeleriyle Litedex’in Endonezya’daki BT mühendislerinin küresel yatırımcılar nezdinde güvenilirliğini artırması bekleniyor.

Metaverse çağında teknolojinin varlığı ile birlikte Litedex Protocol, kendisini ‘Metaverse Servet Köprüsü’ olarak konumlandırıyor. Bu sloganla Litedex her zaman yenilikler yapar ve hızlı teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlar.

Andrew Suhalim, “Litedex’in iki iş modeli var. B2C Modeli olarak amacımız, kullanıcıların mevcut metaverse boyutu olmadan sorunsuz bir deneyimde jetonlarını bir blok zincirinden başka bir blok zincirine köprüleyebilmeleri için meta veri tabanında bir ATM ve bankalar oluşturmaktır. B2B, Meta Finance omurga altyapımızı satacağımız ve onların metaverse projelerine dahil edeceğimiz 2. İş modelimizdir. Bu nedenle, meta toplulukları, her blok zincirinde likidite yaratma ve çoklu ve çapraz köprülerini yeniden inşa etme çabası göstermeden kendi meta veri tabanlarında işlem yapabilir.”

Litedex Hedefleri, platformumuzda çoklu ve çapraz blok zinciri oluşturmaktır. Litedex şimdi Binance Smart Chain’deki ilk defi blok zincirimizi tamamladı ve Litedex şu anda Ethereum Blockchain üzerindeki token akıllı sözleşmesini tamamlama sürecinde.

Andrew, “Litex’te birden fazla Defi blok zinciri ürünümüz olacak olsa da, sahiplerimizin yalnızca Merkezi Olmayan bir borsaya veya yalnızca merkezi olmayan bir finans token projesine yatırım yapmadığını anlamaları çok önemli” dedi.

LDX sahibi gerçekten de bir Meta Finans Blok Zinciri Sistem Entegratörüne yatırım yapıyor, çünkü Litedex, meta veri tabanının gerçeğe dönüştüğü anın gerçekleştiğine inandığından, Litedex projesi, meta veri tabanı kullanıcısının belirteçlerini meta veri verisi dünyasında sorunsuz bir şekilde köprüleştirmesine yardımcı olacaktır.

LDX Simgesi Hakkında

LDX belirteci, DeFi ekosistemini oluşturmak ve tüm LDX sahiplerine platformu oylama mekanizması aracılığıyla yönetmek ve ayrıca belirteç sahiplerine ek faydalar sağlamak için haklar sağlamak için oluşturulan BSC blok zinciri ağı üzerine inşa edilmiş bir yönetişim belirtecidir.

LDX tokeninin ilk token arzı 500 milyondur (yani 500.000.000), %18’i özel satışa, %12’si kamu satışına, %10’u araştırma ve geliştirme için kullanılacak, %30’u ortaklık ve ekosistem, %24’ü vakfa, %2’si bug bounty programına, %2’si akıllı sözleşme sigortasına ve kalan %2’si de topluluk airdropuna tahsis edilmiştir. Ek olarak, LDX, jeton deflasyonist tutan bir yakma mekanizmasına sahiptir.

LDX, 23 Mart 2022 saat 16:00’da (UTC+8) LBank Exchange’de listelenecek, Litedex Protocol yatırımıyla ilgilenen yatırımcılar o zamana kadar LBank Exchange’de kolayca LDX alıp satabilecekler. LDX’in LBank Exchange’de listelenmesi, şüphesiz işini daha da genişletmesine ve piyasada daha fazla dikkat çekmesine yardımcı olacaktır.

Paylaş: