Flux bugünkü fiyatı ₺21,29 TRY, 24 saatlik işlem hacmi ₺227.211.864 TRY. FLUX / TRY fiyatlarımızı gerçek zamanlı olarak güncelliyoruz. Flux son 24 saatte yüzde düştü. Anlık CoinMarketCap sıralaması #154, piyasa değeri ₺4.881.887.040 TRY. Dolaşımdaki arz 229.272.567 FLUX coin ve maksimum seviyede. 440.000.000 FLUX coin.

 

Merkezi Olmayan Yeni Nesil Web3 Hesaplama Ağı

Flux, ölçeklenebilir merkezi olmayan bulut altyapısının yeni neslidir. Uygulamalarınızı aynı anda birden çok sunucuda geliştirmeniz, yönetmeniz ve oluşturmanız yeterlidir. Web 3.0, Dapps ve daha fazlası için hazır.

Flux Ecosystem, birlikte çalışabilir, merkezi olmayan, AWS benzeri bir geliştirme ortamı sunan, tamamen işlevsel bir merkezi olmayan bilgi işlem hizmetleri ve hizmet olarak blok zinciri çözümleri paketidir.

Ekosistem, tümü tam olarak konuşlandırılmış ve çalışır durumda olan aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

  1. Flux , donanım barındırıcıları, zincir üzerinde DAO yönetişimi ve donanım çalıştırmak için stake etme gereksinimleri aracılığıyla kötü oyuncu azaltma için teşvik sağlayan yerel bir GPU madenciliği yapılabilen POW (İş Kanıtı) madeni parası.
  2. Tüm dünyada yaklaşık 12.850+ sanal çekirdek CPU gücü, 40+ terabayt RAM ve 975+ terabayt depolama sağlayan 2600’den fazla Akı düğümüne sahip Yeni Nesil Merkezi Olmayan Web3 Hesaplamalı Ağı . Üç Flux Node katmanından biri için gerekli Flux teminatını ve donanımını sağlayan herkes, Dünyanın herhangi bir yerinde bir Flux Node kurabilir.
  3. Akı Düğümleri , dünyanın herhangi bir yerinden Raspberry Pi/Ev PC/Sunucuları/VPS donanımı üzerinde çalıştırılabilir. Flux düğüm operatörleri, blok ödülleri aracılığıyla Flux ile ödüllendirilir, ancak düğümlerinde belirli dapp’leri barındırarak başka kripto para birimleri de kazanabilirler.
  4. FluxOS Bilgi işlem gücünü doğrulayarak ve kıyaslayarak, merkezi olmayan uygulamaları dağıtarak, çalıştırarak ve yük dengeleyerek, XDAO yönetişimi ve daha fazlasını yöneterek ağı yönetmek için Linux üzerinde çalışan bir işletim sistemi. Herhangi bir sağlamlaştırılmış docker uygulaması, FluxOS aracılığıyla dağıtılabilir ve ağ şu anda blok zinciri altyapısı, sosyal medya, veri kahinleri, web siteleri, oyunlar ve dosya depolama dahil olmak üzere 30’dan fazla dapp’i barındırıyor.
  5. Paralel Zincir Birlikte Çalışabilirliği , büyük merkezi olmayan borsalara erişilebilirlik sağlayan bir DeFi köprüsü. Diğer blok zincirleri ve DeFi erişimi ile birlikte çalışabilirlik sağlayın.
  6. Zelcore , büyük merkezi ve merkezi olmayan borsaların cüzdan içi entegrasyonu ile PC ve mobil cihazlar için birinci sınıf çok varlıklı, kendi kendine saklama cüzdanı olan resmi Flux cüzdanı.

Flux, herhangi bir dış yatırımcı olmadan açık kaynaklı, topluluk odaklı ve bağımsız bir projedir. Bu nedenle $Flux, sahipleri, madencileri ve düğüm operatörleri dışındakiler için önceden madenciliği yapılmış madeni paralar veya dağıtımlar olmadan adil bir şekilde dağıtılır. Proje, bağımsız kalarak ve sürekli olarak blok zinciri teknolojisinde yenilik ve bozulma için baskı yaparak gerçek bir merkezi olmayan gelecek inşa etmeye kararlıdır.

Paylaş: